O nas

Firma DriftmotParts.jpg jest dystrybutorem pierścieni tłokowych marki Prima. W naszej ofercie znajdą Państwo pierścienie tłokowe do silników spalinowych, kompresorów, siłowników hydraulicznych oraz pomp. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 1000 różnego rodzaju kompletów i pojedynczych pierścieni w średnicach od 25 do 260 milimetrów. Naszymi głównymi klientami są hurtownie, sklepy oraz szlifiernie.

Równolegle prowadzimy i rozwijamy sprzedaż oraz dystrybucję części silnikowych do maszyn rolniczych, budowlanych oraz przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment części do silników Cummins, Deutz, JCB, John Deere, Komatsu, Perkins, Ursus, Zetor. Naszym celem jest dostarczyć Państwu produkty najlepszej jakości w jak najlepszej cenie. 

Naszą firmę Driftmot tworzą ludzie z ponad 30 letnim doświadczeniem technicznym i sprzedażowym. Oprócz wiedzy posiadamy również misję, którą konsekwentnie realizujemy: jest nią rzetelność, uczciwość oraz konsekwentność w działaniu. Wartości, które Nam przyświecają oraz świetna atmosfera ludzi zaangażowanych w działalność firmy, przekładają się na coraz większą grupę partnerów i klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie.

3064-3066%20IF%20Kit%20wID.jpg